Учні 9-х класів взяли участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насилля"

3 груд. 2020
Учні 9-х класів взяли участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насилля". «Лише слабкі духом піднімають руку на жінок. Сильний чоловік- це не той, хто може вдарити жінку чи дитину, а той, що створює добробут для своєї родини, зрештою, робить так, щоб вона почувалася впевненою та захищеною. Разом ми маємо робити все, щоб викорінювати проблему домашнього насилля в нашій державі» - з такими словами розпочалося психологічне заняття на тему: "Життя без насилля" Під час заняття учні виготовили власноруч "Білу стрічку", яка є символом проти всіх форм насилля над жінками. Прикріплення на плакат білої стрічки (приєдналися всі учні 9-х кл.) виражає особисту присягу "ніколи не робити, не виправдовувати і не замовчувати насильство проти жінок і дівчат.