Психологічний тренінг для учнів - "Моя вишиванка"

19 трав. 2021
На психологічному занятті з учнями НВК розкрили красу українських вишивок, багатство їх кольорів, різноманітність орнаментів, їх видів і форм. Поглибили і розширили знання про символічне значення української сорочки-вишиванки, звичаї і обряди, пов’язані з нею. Розвивали творчу уяву, фантазію дітей при створенні композиції «Вишита сорочка». Розвивали зв’язне мовлення, логічне мислення, пам’ять, увагу, вміння будувати поширені речення. Виховували гордість за свою країну, стійкий інтерес до звичаїв українського народу, його оберегів і побуту, інтерес до народної творчості, бажання відтворити набуті знання в творчій діяльності. Під час заняття наші майбутні дизайнери та моделєри створили вишиванки.

Немає опису світлини. Немає опису світлини. Немає опису світлини. Немає опису світлини.