Про призупинення освітнього процесу в школі на карантин та організацію виконання навчальних програм за даний період

16 бер. 2020

Результат пошуку зображень за запитом Увага! У зв'язку з епідемією коронавірусу в Україні оголошено карантин з 12.03.2020 по 03.04.2020!

Про призупинення освітнього процесу

в школі на карантин та організацію

виконання навчальних програм

за даний період

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та листа Міністерства освіти і науки України від 11 березня 2020 року № 1/9-154 з 12 березня по 3 квітня 2020 року для всіх закладів освіти, незалежно від типу та форми власності, запроваджується карантин та відповідно до наказу МОН України № 406 від 16.03.2020 року «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19», рішення педагогічної ради №9 від12.03.2020

Н А К А З У Ю:

1. Тимчасово призупинити навчально-виховний процес у з 12 березня 2020 року по 03 квітня 2020року .
  1. Запровадити дистанційне навчання з 12.03.2020
  2. Заступникам директора розробити заходи щодо виконання навчальних планів за 2019/2020 н.р.:

3.1. Організувати проведення позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу, зокрема з питань пожежної  безпеки, поведінки на дорогах і вулицях, на водних об’єктах тощо.

3.2. Забезпечити проведення санітарно-профілактичних заходів у навчальному закладі.

3.3. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження масового розповсюдження грипу та гострих респіраторних  вірусних інфекцій та провести  відповідну роз’яснювальну роботу з учасниками навчально-виховного процесу в соціальних мережах.

3.4. Посилити контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог, епідемічного, повітряно-теплового режимів у приміщеннях навчального закладу та призупинити проведення масових заходів.

4.5. Вжити заходів щодо забезпечення виконання навчальних програм, у тому числі шляхом запровадження елементів дистанційного навчання щоденно, відповідно до розкладу та календарного планування через групи в соціальних мережах, смс та індивідуальних консультаціях по телефону.

4.6. Дотримуватися Положення про дистанційне навчання.

5. Вчителям - предметникам  та класним керівникам дати розсилки учням на безплатні відео - уроки з предметів.

6. Розмістити цей наказ на сайті навчального закладу.

1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою

Директор                      Валерій Кібукевич