Свято останнього дзвоника -2020!

29 трав. 2020
Останній дзвоник таке щемливе свято прощання зі школою, особливо для випускників, які починають своє самостійне життя.. Так, у цьому році ми не зможемо зустрітися з вами, нашими учнями, на шкільному подвір'ї, та ми, колектив Познанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» хочемо, щоб ви знали, що ми за вами дуже скучили!!! Ви найкращі учні і нам вас не вистачало цілих 10 тижнів карантину!!! Наша школа чекає на зустріч з вами 1️⃣ вересня! Зі святом! Цей шкільний дзвінок для вас!!!

Так, у цьому році ми не зможемо зустрітися з вами, нашими учнями, на шкільному подвір'ї, та ми, колектив  Познанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» хочемо, щоб ви знали, що ми за вами дуже скучили!!!
Ви найкращі учні і нам вас не вистачало цілих 10 тижнів карантину!!! Наша школа  чекає на зустріч з вами 1️⃣ вересня!
Зі святом! Цей шкільний дзвінок для вас!!!