Звіт профорієнтаційної роботи

6 лют. 2022

Мета профорієнтаційної роботи- створити умови для формування усвідомленого вибору професії у відповідності зі своїми здібностями, психофізіологічними даними і потребами суспільства,  сформувати в учнів знання про організацію виробництва, сучасне обладнання, про основні професії, про їх вимоги до особистості, про шляхи професійної підготовки,розвивати інтереси до отримуваної професії в МНВК та формувати в учнів позитивну мотивацію до трудової діяльності.

Профорієнтаційною роботою в Познанському ліцеї було охоплено випускні 9-11-ті класи.                                                                           В 9-х класах було проведено тренінгове заняття «Я і моя майбутня професія», анкетування (ДДО за Є.Клімовим).     З учнями 11 класів було проведено профорієнтаційний урок «Обери професію своєї мрії» та опитування «Типологія особистості та привабливе професійне середовище» (за Голландом)

Профорієнтаційна робота повинна служити одній меті – активізувати учня, сформувати у нього прагнення до самостійного вибору професії з урахуванням отриманих знань про себе, своїх здібностях і перспективах їх розвитку. В цьому йому повинні допомогти батьки, вчителя, шкільний психолог та соціальний педагог.