День цивільного захисту

Познань має талант

12 квіт. 2024

Знавці Біблії

12 квітня 2024 року у Познанському ліцеї відбувся ІІ етап обласної учнівської олімпіади "Знавці Біблії". Щиро вітаємо всіх учасників та бажаємо перемог! Громадська спілка #"Покликані перемагати",#ОлімпіадаЗнавціБіблії"
11 квіт. 2024

«Рух заради здоров’я»

Впродовж двох днів учні Познанського ліцею брали участь у Фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Основні цілі та завдання фестивалю: стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я; сприяння фізичного розвитку та загартування організму, популяризація здорового способу життя.
5 квіт. 2024

Проєкт "BRAMA"

ПРОЄКТ «BRAMA» Долучайтеся до кібервійська поліції в проєкті «BRAMA».
29 бер. 2024

Формування здорового способу життя

Формування здорового способу життя в учнів Познанського ліцею
15 бер. 2024

Атестація 2024

Атестація... Це слово добре знайоме більшості вчителів. Відкриті уроки, позакласні заходи, різноманітні конкурси, творчі звіти... 15 березня в Познанському ліцеї відбулася атестація педагогічних працівників. Для когось це було вперше, а для когось черговий крок . І знову наші вчителі довели , що вони найкращі.
8 бер. 2024

Флешмоб "Мамо, я тебе люблю"

Одна із Заповідей Божих "Шануй батька твого і матір твою". Учні 3-А класу Познанського ліцею провели флешмоб "Мамо, я тебе люблю". Кожна дитина із щирістю і любов'ю, з тремтячим від хвилювання голосом, телефонувала своїй мамі щоб розказати про свою любов.
7 бер. 2024

Педагогічний світанок

Сьогодні у закладі насичений день. Відбувся конкурс для молодих вчителів «Педагогічний світанок». Педагоги нашого закладу - це скарбниця особистостей. Що вчитель, то талант. Дуже цікаві, ерудовані, творчі, креативні.