Наша школа

Впродовж 2022-2023 навчального року Познанський ліцей забезпечував своє функціонування відповідно Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту» «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв для запровадження якісної профільної середньої освіти», Статуту, Положень про структурні підрозділи: початкова школа, гімназія, пансіон, Санітарних правил, Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України, Порядку дій у разі надзвичайних ситуацій інших нормативно правових актів, які регулюють функціонування закладу в умовах воєнного стану.

У закладі навчається 655 учнів у 22 класах з середньою наповнюваністю 22 учні. Відкрито 1 інклюзивний клас для 1 дитини з особливими потребами та є двоє учнів, які навчаються на індивідуальній формі навчання. Освітній процес забезпечують 66 педагогічних працівників.