25 лист. 2023

День пам’яті жертв голодоморів

25 листопада – День пам’яті жертв голодоморів і 90-ті роковини Голодомору 1932–1933 років в Україні
24 лист. 2023

Сторінками Минулого

На ГПД з учнями 3-іх класів була проведена уявна подорож "Сторінками Минулого

Дня Гідності та Свободи

Захід до Дня Гідності та Свободи "Пам'яті героїв Небесної Сотні присвячуємо!"

День Гідності та Свободи

Рівно 10 років тому, 21 листопада 2013 року була відкрита нова, кривава та буремна, сторінка в історії нашої країни. Українцям знову довелося виборювати свою правду та свободу: так почалася Революція Гідності.З нагоди відзначення цієї події у Познанському ліцеї учні та вчителі разом із захисниками Луганського прикордонного загону взяли участь у марафоні "Біжу за героїв України".

Тиждень безпеки дорожнього руху

У Познанському ліцеї проведено ряд заходів до тижня "Безпеки дорожнього руху", а саме брейн ринг "Правила дорожні повинен знати кожен" з учнями 7 класу. З метою дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед учнівської молоді. Вчитель: Хомич Тетяна Миколаївна

День Гідності та Свободи

На групі продовженого дня з учнями 3-іх класів вихователь Колодич Людмила Степанівна провела бесіду "21 листопада - День Гідності та Свободи".

День Гідності та Свободи

Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності учнями та практичним психологом в Познанському ліцеї було проведено захід «Толерантність - дорога до миру та співпраці». Мета заходу: формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу.
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

Міжнародний день толерантності відзначають 16 листопада. Учні 3-А класу склали свої правила Толерантності і ділилися з однолітками. А по закінченню робочого дня в коробочці всі видивлялися хто ж був найбільш толерантним. Всі були задоволені, адже, кожен побачив своє обличчя в дзеркалі, яке лежало в коробочці.
13 лист. 2023

Вебінар-тренінг

Вчителі Познанського ліцею взяли активну участь у вебінарі-тренінгу "Інструменти виявлення та подолання навчальних втрат" та одночасно пройшли підвищення кваліфікації у обсязі 15 год (0,5 кредит ЄКТС),який організували Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області разом з Людмилою Сулковською та отримали відповідні сертифікати.