Звіт «Соціально-психологічного тижня»

11 лют. 2022
3 7 лютого по 11 лютого 2022 року в Познанському ліцеї проходив «соціально-психологічний тиждень»

3 7 лютого по 11 лютого 2022 року в Познанському ліцеї було проведено «соціально-психологічний тиждень». Головною метою проведення тижня - розширити знання учнів про науку психологію, активізувати пізнавальну активність учнів, допомогти дітям краще пізнати один одного.

Протягом тижня практичний психолог та соціальний педагог знайомили учнів з наукою психологією. В ліцеї було оформлено інформаційний стенд та проведено конкурс малюнків з участю 1-11-х класів. З учнями 3-х класі було проведено заняття з елементами тренінгу «В світі емоцій», з 9-11 – тренінг «Вибір професії – вибір майбутнього», психологічна гра «Слідопит» з  учнівським самоврядуванням ліцею. У 8-10 класах заняття «Темперамент. Визначення типу темпераменту», в 11-х «Як уникнути стресу». З 5-7-ми класами був проведений тренінг «Поговоримо про дружбу».