День соборності України

22 січ. 2023
22 січня - українці святкують одну із найважливіших подій, яка набула з 24 лютого ще більшої важливості та значення - День Соборності України!

Соборність - це не тільки про цілісність землі, неподільність територій, збережений суверенітет, а про єдність і соборність в першу чергу, нас, громадян, про взаємодопомогу, згуртованість, самоорганізацію та підтримку незалежно від політичних поглядів, віросповідання, мови, раси, меншини, статусу чи стану.

Це коли волиняни  боронять Авдіївку, львів'яни допомогають домашній улюбленцями в Бахмуті, біженці з Маріуполя годують в Івано-Франківську діток з Ізюма. Соборність - це коли в Донецьку їдять закарпатські  галушки, а в Чернівцях споживають соледарську сіль.

Соборність - це коли у Криму українці з 24 областей проведуть відпустку.

Соборні,  непереможні й непоборні!

У 8-Б класі пройшла виховна година (дистанційно) з нагоди цього свята. Учні з радістю приєдналися до привітань, з словами вдячності, шани та поваги.