16 днів проти насильства

11 груд. 2023
У Познанському ліцеї проходила щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

У Познанському ліцеї  проходила щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Заходи відбувались з 25 листопада до 10 грудня включно.  Метою цієї акції є підвищення уваги до проблеми насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, жінками, протидії торгівлі людьми, створення безпечного освітнього середовища у закладі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок.
Практичним психологом ліцею, було проведено ряд інформаційно-просвітницьких та профілактичних заходів:
Флешмоб «Наші долоні проти насильства»
Години спілкування «Зупинимо наситьство разом», «Торгівля людьми в сучасному світі», «Насильству немає виправдання»
Тематично інформаційний куточок «Не мовчи!»
Заняття з елементами тренінгу «СТОП- СНІД!»
Години психолога «Мій улюблений світ без насильства»