Міжнародний день толерантності

16 лист. 2023
У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності учнями та практичним психологом в Познанському ліцеї було проведено захід «Толерантність - дорога до миру та співпраці». Мета заходу: формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу.

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності учнями та практичним психологом  в Познанському ліцеї було проведено захід «Толерантність - дорога до миру та співпраці». Мета заходу: формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу.