7 бер. 2024

"Наш Шевченко"

6 березня учні початкових класів Познанського ліцею вшановували пам'ять Т.Г.Шевченка декламуванням віршів та участю у вікторині "Наш Шевченко".Ці наймолодші школярики стільки підготували віршів, що свято затягнулося. Але всі слухали із задоволенням, вловлювали кожен жест, міміку, рухи, вирази облич. Не шкодували аплодисментів ні діти, ні вчителі. Ми пишаємося своїми учнями, бо саме вони-це плоди нашої невтомної праці.
4 бер. 2024

210 років із дня народження Тараса Шевченка

План заходів з відзначення 210 років із дня народження Тараса Шевченка (1814-1861), поета, прозаїка, художника, етнографа, громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.
27 лют. 2024

Атестація 2024

Визначення рівня володіння ІКТ у вчителів, що атестуються.
26 лют. 2024

Кольоровий тиждень

Вже стало доброю традицією у лютому проводити Кольоровий тиждень початкової школи.Цілий тиждень учні та вчителі показували свої знання та вміння. Були проведені і відкриті уроки, і вікторини, і години спілкування, і квест-гра, і конкурси, і виставки малюнків та багато цікавинок. А щодо вбрання по кольорах, то це був справжній модний подіум.
23 лют. 2024

Гордість ліцею

Наші захисники-наша гордість!
23 лют. 2024

Друга річниця повномаштабного вторгнення

Захід присвячений річниці повномаштабного вторгнення.
22 лют. 2024

Друга річниця повномаштабного вторгнення

Повномасштабна російська війна проти України ось-ось вступить у третій календарний рік. Кремль цілком ясно дав зрозуміти, що єдиною метою переговорів, на які він погодиться, є капітуляція України. Українці так само ясно дали зрозуміти, що й далі чинитимуть опір.
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

ВИХОВНА ГОДИНА "А сотню вже зустріли небеса…"
19 лют. 2024

З Днем єднання

Україна- єдина! Україна -це ми!
19 лют. 2024

«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

Тарас Шевченко Вірш «Немає гірше, як в неволі»