"Герої не вмирають"

Флешмоб до Дня Незалежності

30-річчя Незалежності України

Участь в челенджі "Здорова Україна - 30"
18 серп. 2021

Методичні рекомендації Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти до організації освітнього процесу в закладах освіти у 2021-2022 навчальному році

9 черв. 2021

Останній дзвінок - 2021

8 черв. 2021

Прощавай, початкова школо! Випуск 4 класу

Прощай, прощай, четвертий клас, Ти замалий уже для нас! Та ми вернемося, вернемося ще раз Думками в наш четвертий клас!
21 трав. 2021

Урок з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога додому "в 2 -б класі - провела і підготувала Анна Колодич, урок був цікавим та захоплюючим, мета уроку виконана.

20 трав. 2021

Виховна година у 5-В класі, прогулянка "Кордоном нашої держави".

Виховна година у 5-В класі, прогулянка "Кордоном нашої держави" - провела і підготувала Надія Іванівна
19 трав. 2021

Психологічний тренінг для учнів - "Моя вишиванка"

На психологічному занятті з учнями НВК розкрили красу українських вишивок, багатство їх кольорів, різноманітність орнаментів, їх видів і форм. Поглибили і розширили знання про символічне значення української сорочки-вишиванки, звичаї і обряди, пов’язані з нею. Розвивали творчу уяву, фантазію дітей при створенні композиції «Вишита сорочка». Розвивали зв’язне мовлення, логічне мислення, пам’ять, увагу, вміння будувати поширені речення. Виховували гордість за свою країну, стійкий інтерес до звичаїв українського народу, його оберегів і побуту, інтерес до народної творчості, бажання відтворити набуті знання в творчій діяльності. Під час заняття наші майбутні дизайнери та моделєри створили вишиванки.
12 трав. 2021

"Ми за здоровий спосіб життя"

"Ми за здоровий спосіб життя" - підготувала педагог організатор та команда "Фортуна"