9 трав. 2021

Матеріали для таких уроків

7 трав. 2021

З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!!!!

І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир ясний і спокій, Як зіницю ока, берегти. В. Симоненко
28 квіт. 2021

До дня довкілля 4-б клас разом з класним керівником Людмилою Колодич провели акцію «Чистоліс».Було пізнавально,цікаво та корисно.

26 квіт. 2021

Інформація щодо відзначення 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

З метою належного вшанування пам’яті учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, посилення уваги до потерпілих громадян, дітей з інвалідністю, сімей загиблих та з нагоди 35-х роковин Чорнобильської катастрофи
23 квіт. 2021

З 19.04.21 по 23.04.21 в НВК проходить тиждень психології під гаслом: "Кожна людина -Всесвіт"

21 квіт. 2021

У 6-Б класі була проведена виховна година з елементами тренінгу «Життя – це щастя!» Мета: розкрити значення і цінність життя людини; формувати вміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх; підвищити здатність учасників/ць до позитивного ставлення до себе та до життя; підвищувати самооцінку, формувати життєві цінності.
3 квіт. 2021

Вітаємо із завершенням першого цифрового Марафону з української мови ім. П. Яцика, що цього року проходив дистанційно! Компанія HUMAN офіційно нагороджує Колодич Нелю Відзнакою за успішне проходження всіх IV етапів та гідне представлення свого закладу освіти на всеукраїнському рівні. Вітаємо ученицю та вчителя Ніну Романівну Колодич ,бажаємо не зупинятися на досягнутому!!!
31 бер. 2021

План виховної роботи на весняні канікули

31 бер. 2021

Канікули