15 лют. 2021

15 лютого — церковне свято Стрітення, свято зустрічі людини з Богом

12 січ. 2021

Сьогодні було проведено онлайн нараду, розглянуто такі питання:

1.Результати моніторингу забезпечення якості освіти з базових предметів доповідала Оксана Дробуш 2. Шляхи забезпечення творчого співробітництва педагогічного колективу, учнів і батьків в умовах демократизації школи - ЗДНВР 3. Булінг та шляхи його виявлення, попередження в освітньому закладі по цьому питанню виступала Олена Колодич 4. Про результати вивчення української мови в 2-4-тих класах доповідала Галина Колодич-Кібукевич 5. Різне - розглядав директор закладу Валерій Кібукевич
6 січ. 2021

Привітання з Різдвом Христовим!

Вітаємо з Різдвом Христовим! У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай виправдовуються всі очікування і збудуться найзаповітніші мрії!
11 груд. 2020

Учні 7-х класів підтримали акцію "16 днів проти насилля". На психологічному занятті з арт-терапії із задоволенням виготовили голуба, що символізує МИР. Обговорили одну з найважливіших тем - теми дружби, миру, спокою, взаєморозуміння між людьми.
4 груд. 2020

❤️ « Краса в хустині нашій споконвічна, як і душа, що з піснею жила..» ( Н. Красоткіна)❤️

7 грудня відзначаєтся Всесвітній #День #Української #Хустки. Хустина - символ жіночої краси, любові, вірності в коханні та прив'язаності в дружбі, а також, що важливо, сильним оберігом. На ній і гроно, і пелюстка, І небо, й райдуги на ній… Мов берегиня вроди хустка З давен у нашій стороні. Ти – нареченим на щастя, Ти – на добро матерям, Вічний дарунок – хустка квітчаста Знана стежкам і вітрам. Веселі ви чи сумовиті, На схилах Ворскли чи Дінця – Нема таких жінок у світі, Котрим вона не до лиця». Людмила Станиславенко #Всесвітній_День_української_Хустки #ДУХ #КУЖ #УкраїнськаХустка #Ukr_Hustka_Record #жіночу_національну_хустину #Станіславенко #Україна #Традиції #я_люблю_українську_хустку ❤️
3 груд. 2020

Щедрий Вівторок

Давайте, люди, будемо добріші До близьких і оточуючих всіх, Терпиміші і трішки спокійніші, Та не тягнімо ми на себе гріх. Давайте будем трішки толерантні І негатив хай мимо нас летить. Думки чужі хоч часом неприйнятні, Але по-людськи нам потрібно жить..
3 груд. 2020

Учні 9-х класів взяли участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насилля"

Учні 9-х класів взяли участь у Всеукраїнській акції "16 днів проти насилля". «Лише слабкі духом піднімають руку на жінок. Сильний чоловік- це не той, хто може вдарити жінку чи дитину, а той, що створює добробут для своєї родини, зрештою, робить так, щоб вона почувалася впевненою та захищеною. Разом ми маємо робити все, щоб викорінювати проблему домашнього насилля в нашій державі» - з такими словами розпочалося психологічне заняття на тему: "Життя без насилля" Під час заняття учні виготовили власноруч "Білу стрічку", яка є символом проти всіх форм насилля над жінками. Прикріплення на плакат білої стрічки (приєдналися всі учні 9-х кл.) виражає особисту присягу "ніколи не робити, не виправдовувати і не замовчувати насильство проти жінок і дівчат.
27 лист. 2020

Година пам’яті «Зерно 1932-1933 р.пам’яті»

Не звільняється пам'ять, відлунює знову роками. Я зітхну... Запалю обгорілу свічу. Помічаю: не замки — твердині, не храми — Скам'янілий чорнозем — потріскані стіни плачу. Піднялись, озиваються в десятиліттях З далини, аж немов з кам'яної гори Надійшли. Придивляюсь: «Вкраїна, двадцяте століття» І не рік, а криваве клеймо: «Тридцять три» Такими словами розпочалася година пам’яті «Зерно 1932-1933 р.пам’яті» у 6-му класі, яку провела і підготувала із дітьми Любов Федорівна
26 лист. 2020

Валентина Денисовець та її вихованка гуртка «Умілі руки»

Валентина Денисовець та її вихованка гуртка «Умілі руки». Роботи представлені на конкурс «Новорічна композиція» - стилізована ялинка «Ялинка Топотулька», новорічний букет «Різдвяний кошик», новорічний вінок «Запашний віночок».
19 лист. 2020

Заняття гуртка «Умілі руки»

На сьогоднішньому занятті гуртка «Умілі руки» було ознайомлено вихованців з технологічними умовами і навичками виконання топіарія - декоративного дерева; вихованці навчилися планувати свою роботу, коригувати й оцінювати свою працю, застосовувати знання, отримані на гуртку; розвивали логічне мислення і творчі здібності; виховували естетичні смаки, а також вміння бачити прекрасне в буденному житті. Валентина Денисовець ознайомила гуртківців із історією виникнення топіарію, разом із своїми вихованцями виготовили і для закладу «Дерево щастя» адже справа в тому, що з давніх часів згусток енергії, щось сильне і приємне в емоційному сенсі уявлялося у формі кулі. Тому вважається, що форма кулі деревця є своєрідним "контейнером", оболонкою позитивної енергії, яка і приносить щастя його володареві. Тому подарувавши топіарій, можете вважати, що Ви подарували шматочок щастя дорогій Вам людині.