16 лист. 2020

Про організацію та проведення тижня інформатики

згідно плану роботи школи на 2020/2021 навчальний рік, з метою поглиблення і розширення знань, підвищення інтересу до предмету інформатики, розвитку особистісних якостей та інтелектуальних здібностей учнів, активізації творчої діяльності вчителів.
11 лист. 2020

Відбувся урок у 6-му класі з теми «Узагальнення та систематизація знань умінь навичок з теми «Додавання і віднімання звичайних дробів» провела вчителька математики - Рябущиць Валентина Василівна, метою уроку було систематизувати і поглибити знання з учнів про звичайні дроби; розвивати логічне мислення учнів, обчислювальні навички, творчу активність; виховувати повагу, ввічливе ставлення один до одного та вміння працювати в колективі.
9 лист. 2020

План проведення тижня фізики і математики

Згідно плану роботи школи на 2019/2020 навчальний рік, з метою популяризації ідей фізики, математики та підтримки талановитих школярів, розвитку їх інтелектуальних здібностей, активізації творчої діяльності вчителів

Тиждень української мови

Відповідно до річного плану роботи закладу на 2019-2020 н.р., графіка проведення предметних тижнів, з метою стимулювання творчої активності учнів, підвищення інтересу до вивчення української мови, виховання ціннісного ставлення особистості до духовних та культурних цінностей, до себе
9 лист. 2020

День української писемності та мови

День української писемності та мови традиційно відзначають 9 листопада вже 23 роки поспіль. Свято було засновано в листопаді 1997 року. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі. Дослідники вважають, що саме з Нестора-літописця починається писемна українська мова.
3 лист. 2020

Заходи до Всеукраїнського Олімпійького уроку та Олімпійського тижня у Познанському НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ ”

15 жовт. 2020

Спортивне змагання між учнями 8-Б та 9-В класу "Зростаємо козаками"