18 бер. 2021

Атестація -2021

Сьогодні у закладі відбулася атестація. Важливий рубіж у професійній діяльності педагога. Це свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості вчителя.
17 бер. 2021

Виховний захід у 6-Б класі "Правила дороги знай, про безпеку свою дбай" провела та підготувала Надя Дробуш , дякуємо за цікавий захід, подаровані емоції не тільки дітям, але і вчителям, було круто)))

12 бер. 2021

"У Шевченківській світлиці"

"У Шевченківській світлиці" - провела і підготувала Олена Колодич
11 бер. 2021

Конкурс читців-декламаторів поезій Т.Шевченка

10 бер. 2021

Сьогодні у 11-б відбувся цікавий урок, який провела і підготувала Maryna Mysechko. Урок-подорож сторінками життя та творчості Т.Г.Шевченка

9 бер. 2021

Дуже цікавий та захоплюючий урок основи здоров’я у 5 - в класі провела та підготувала Надя Дробуш, учні дуже задоволені від проведеного уроку.

3 бер. 2021

Змагання між закладами

Сьогодні на території Познанського НВК відбулася товариська зустріч між учнями нашого закладу та учнями Старосільського НВК. У поєдинку команд серед хлопців перемогу здобули учні нашого закладу, а у команді дівчат І - місце Старосільський НВК.Оксана Дробуш висловила щиру подяку за чудову гру та вручила грамоти. Всім учасникам дякуємо за позитивні емоції та відмінну гру.
1 бер. 2021

Шановні батьки!!!

Шановні батьки, в цій боротьбі за життя і здоров'я дітей ми, психологи та вчителі, поруч з Вами! Просимо Вас негайно повідомляти нам про будь-які незрозумілі і невизначені для Вас моменти, вчасно інформувати про виниклі проблеми в сім'ї або в стосунках між дітьми. Разом ми спробуємо вирішити всі проблеми, а головне - уникнути нових викликів, які готує нам світ, переповнений отруєної і токсичною інформацією.
26 лют. 2021

Кольоровий тиждень

Цей тиждень був кольоровим у початковій школі, до участі долучились і члени дитячої організації "Сонечко". Кожен день був різного кольору: зелений, білий, синій, червоний, жовтий. Діти початкових класів кожного дня були вдягнені в ці кольори. Члени дитячої організації "Сонечко" кожного дня створювали весняний настрій на вікні.
25 лют. 2021

" Молодість + досвід = результат".

Родзинкою методичного тижня в нашому закладі став методичний КВК під назвою " Молодість + досвід = результат". Дуже старанно вчителі справлялися із завданнями і креативно представили свої напрацювання у рубриці "Майстер - клас "Я роблю це так!"