15 жовт. 2020

Спортивне змагання між учнями 8-Б та 9-В класу "Зростаємо козаками"

13 жовт. 2020

Патріотична гра «Квест» між учнями 5-тих класів

12 жовт. 2020

Тиждень українського козацтва

Відкриття тижня
2 жовт. 2020

Привітання до дня вчителя

30 вер. 2020

Всеукраїнський день бібліотек

Шановні працівники бібліотек Любка Случич та Марія Прокопівна.....
29 вер. 2020

Виховна година-реквієм «Бабин Яр: без права на забуття»

29 вересня 2020 року в Україні та світі відзначають 79-ті роковини страшної трагедії, яка відбулася у Бабиному Яру. Ця подія є однією з найтемніших сторінок історії України. Та про неї потрібно пам’ятати, адже саме так ми зможемо вшанувати пам’ять мільйонів жертв Голокосту. Для того, щоб учні усвідомлювали важливість толерантного ставлення до інших народів, вчителі проводять тематичні заходи до Дня пам’яті жертв Бабиного Яру. Так 29 вересня для учнів 7-а класу була проведена виховна година-реквієм на тему: «Бабин Яр: без права на забуття».
18 вер. 2020

Було проведено екологічний івент «Міжнародний день чистих берегів»

16 вер. 2020

"Вакцинуйтесь проти грипу"