Познань має талант

11 квіт. 2024

«Рух заради здоров’я»

Впродовж двох днів учні Познанського ліцею брали участь у Фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Основні цілі та завдання фестивалю: стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я; сприяння фізичного розвитку та загартування організму, популяризація здорового способу життя.
5 квіт. 2024

Проєкт "BRAMA"

ПРОЄКТ «BRAMA» Долучайтеся до кібервійська поліції в проєкті «BRAMA».
29 бер. 2024

Формування здорового способу життя

Формування здорового способу життя в учнів Познанського ліцею
15 бер. 2024

Атестація 2024

Атестація... Це слово добре знайоме більшості вчителів. Відкриті уроки, позакласні заходи, різноманітні конкурси, творчі звіти... 15 березня в Познанському ліцеї відбулася атестація педагогічних працівників. Для когось це було вперше, а для когось черговий крок . І знову наші вчителі довели , що вони найкращі.
8 бер. 2024

Флешмоб "Мамо, я тебе люблю"

Одна із Заповідей Божих "Шануй батька твого і матір твою". Учні 3-А класу Познанського ліцею провели флешмоб "Мамо, я тебе люблю". Кожна дитина із щирістю і любов'ю, з тремтячим від хвилювання голосом, телефонувала своїй мамі щоб розказати про свою любов.
7 бер. 2024

Педагогічний світанок

Сьогодні у закладі насичений день. Відбувся конкурс для молодих вчителів «Педагогічний світанок». Педагоги нашого закладу - це скарбниця особистостей. Що вчитель, то талант. Дуже цікаві, ерудовані, творчі, креативні.
7 бер. 2024

"Наш Шевченко"

6 березня учні початкових класів Познанського ліцею вшановували пам'ять Т.Г.Шевченка декламуванням віршів та участю у вікторині "Наш Шевченко".Ці наймолодші школярики стільки підготували віршів, що свято затягнулося. Але всі слухали із задоволенням, вловлювали кожен жест, міміку, рухи, вирази облич. Не шкодували аплодисментів ні діти, ні вчителі. Ми пишаємося своїми учнями, бо саме вони-це плоди нашої невтомної праці.
4 бер. 2024

210 років із дня народження Тараса Шевченка

План заходів з відзначення 210 років із дня народження Тараса Шевченка (1814-1861), поета, прозаїка, художника, етнографа, громадського діяча, однієї з центральних постатей національної культури.
27 лют. 2024

Атестація 2024

Визначення рівня володіння ІКТ у вчителів, що атестуються.

11 квіт. 2024
5 квіт. 2024
ПРОЄКТ «BRAMA» Долучайтеся до кібервійська поліції в проєкті «BRAMA».