7 груд. 2023

День української хустки

7 - грудня Всесвітній день хустки у 4 - А класі. Кожна барва хустини - це життя українців. Це - червоне і чорне, Це весіль барвограй. Розмаїту! Тернову! Цю вічну й сучасну Оберіг наш родинний В нашім колі стрічай! Вчитель: Кравченя Галина Ісаківна
7 груд. 2023

Читацькі посиденьки

Читання книжок це є чимось невід'ємним у житті кожної людини. І учні 3-А класу проводять такі собі читацькі посиденьки на перервах, де діляться своїми враженнями від прочитаних книжок. Ряд цікавих вправ і ігор провела Колодич Г.М. з своїми учнями в тиждень читання. До тижня педагогічного читання долучилися і вчителі професійної спілки початкових класів.
6 груд. 2023

День Святого Миколая

6 грудня, в Україні вперше святкують день Святого Миколая за новоюліанським календарем. Свято Миколи Зимового – помітна віха передріздвяного календаря: воно наче привідчиняє двері до подальших зимових урочистостей: Нового року та світлого Різдва Христового. І у нашому Познанському ліцеї було організоване чудове свято Миколи на якому були присутні казкові персонажі: Білосніжка, сім гномів, чарівна фея, та Святий Миколай з солодкими подарунками. Учнівське самоврядування та дитяча організація "Сонечко"
6 груд. 2023

День Збройних сил України

6 грудня вчителі Познанського ліцею привітали з Днем Збройних сил України захисників та разом із воїнами взяли участь у конкурсному шоу "Хто зверху". Колектив Познанського ліцею старався подарувати святковий настрій, дивував акторськими здібностями, підняли гумор, викликали посмішки на сумних та стомлених обличчях тих, завдяки кому ми можемо навчатися та святкувати. Конкурси, сценки, пісні, танці, змагання на кмітливість, швидкість, обізнаність, винахідливість ще раз доказали, що нас захищають НАЙКРАЩІ!!!

Всесвітній день боротьби зі СНІДом

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В Познанському ліцеї було проведено захід з елементами тренінгу для старшокласників "СТОП-СНІД" Мета заходу: продовжувати формувати уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу; сприяти зниженню ризику інфікування ВІЛ, формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ, особистісної та соціальної компетентності дітей, які вимушені жити в умовах епідемії ВІЛ/СНІД; виховувати бажання дотримуватися правил здорового способу життя та побудови між статевих відносин на основі дружби і поваги. Захід проведено практичним психологом ліцею Н.І.МАКАРОВЕЦЬ

16 днів проти насильства

З 25 листопада до 10 грудня включно, в Познанському ліцеї проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем подолання насильства в сім’ях, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, жорстокого поводження з дітьми, формування в свідомості школярів нетерпимого ставлення до насильства

16 днів проти насильства

Акція «Синя стрічка міжнародний символ захисту дітей від насильства у всіх його проявах»
27 лист. 2023

Голодомор

Голодомор — це геноцид української нації, вчинений в 1932–1933 роках. Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від Москви Української Держави. голодом.
27 лист. 2023

День пам'яті жертв голодомору!!!

Пам'ятаємо про голодомор....
26 лист. 2023

Голодомор

В четверту суботу листопада вшановується пам'ять жертв голодомору Отож і ми з учнями 3-А класу вшанували їх. Виготовили пам'ятки, квітки-незабудки, тобто "Не забудемо" Вчитель:Коханевич Інна Анатоліївна