29 січ. 2024

Крути… Шлях у безсмертя
29 січ. 2024

День пам'яті Героїв Крут

Під час вивчення на уроках інформатики розділу "Опрацювання об'єктів мультимедіа" були реалізовані міжпредметні зв'язки та особливе значення надавалося вихованню патріотизму. Учні на уроках створювали відео на патріотичну тематику: до Дня Соборності України та до Дня пам'яті Героїв Крут.
28 січ. 2024

День затвердження прапора України

28 січня - День затвердження прапора України. У 2 - Б класі відбулася виховна година присвячена цій даті.

День Соборності України

Щороку ,22 січня, українці відзначають День Соборності ,присвячений об'єднанню України , яке відбулося у 1919 році. У 4-Б класі була проведена година спілкування "Єдина Україна - єдиний народ".

"Соборна України - Незламна Нація" - виховна година в 10-А класі

ДВАДЦЯТЬ ДРУГЕ СІЧНЯ
10 січ. 2024

СЕРТИФІКАЦІЯ ВЧИТЕЛІВ 2024: ХТО БРАТИМЕ УЧАСТЬ

Міністерство освіти і науки України визначило категорії вчителів, які можуть пройти сертифікацію педагогічних працівників у 2024 році, та їхню граничну кількість.
6 січ. 2024

Зовнішнє незалежне оцінювання

Затверджено Порядок проведення НМТ в 2024 році
28 груд. 2023

Шкарпетки для ЗСУ

Учні нашої школи долучилися до акції "Шкарпетки для ЗСУ". Школярі навіть повкладали до шкарпеток записки зі словами вдячності та побажаннями для наших захисників.