День Гідності та Свободи

Рівно 10 років тому, 21 листопада 2013 року була відкрита нова, кривава та буремна, сторінка в історії нашої країни. Українцям знову довелося виборювати свою правду та свободу: так почалася Революція Гідності.З нагоди відзначення цієї події у Познанському ліцеї учні та вчителі разом із захисниками Луганського прикордонного загону взяли участь у марафоні "Біжу за героїв України".

Тиждень безпеки дорожнього руху

У Познанському ліцеї проведено ряд заходів до тижня "Безпеки дорожнього руху", а саме брейн ринг "Правила дорожні повинен знати кожен" з учнями 7 класу. З метою дотримання правил дорожнього руху та безпечної поведінки на дорогах серед учнівської молоді. Вчитель: Хомич Тетяна Миколаївна

День Гідності та Свободи

На групі продовженого дня з учнями 3-іх класів вихователь Колодич Людмила Степанівна провела бесіду "21 листопада - День Гідності та Свободи".

День Гідності та Свободи

Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

У рамках відзначення Міжнародного дня толерантності учнями та практичним психологом в Познанському ліцеї було проведено захід «Толерантність - дорога до миру та співпраці». Мета заходу: формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу.
16 лист. 2023

Міжнародний день толерантності

Міжнародний день толерантності відзначають 16 листопада. Учні 3-А класу склали свої правила Толерантності і ділилися з однолітками. А по закінченню робочого дня в коробочці всі видивлялися хто ж був найбільш толерантним. Всі були задоволені, адже, кожен побачив своє обличчя в дзеркалі, яке лежало в коробочці.
13 лист. 2023

Вебінар-тренінг

Вчителі Познанського ліцею взяли активну участь у вебінарі-тренінгу "Інструменти виявлення та подолання навчальних втрат" та одночасно пройшли підвищення кваліфікації у обсязі 15 год (0,5 кредит ЄКТС),який організували Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області разом з Людмилою Сулковською та отримали відповідні сертифікати.

Осінні канікули-2023

Правила безпеки на осінніх канікулах під час військового стану

День писемності

Вже стало доброю традицією у нашій школі відмічати День писемності. У цей день у 3-А класі пройшов урок-квест приурочений нашій мові. Де учні змогли показати, що вони гідні громадяни України. Урок-квест провела Колодич Г. М.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

27 жовтня - день української писемності та мови. І хоч ми з учнями 1-В класу тільки починаємо вчитися читати і писати українською мовою, але все ж не змогли залишитись осторонь і не відзначити це свято.Бо для кожного з нас наша мова найрідніша і найпрекрасніша в світі ...

11 квіт. 2024
Впродовж двох днів учні Познанського ліцею брали участь у Фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Основні цілі та завдання фестивалю: стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я; сприяння фізичного розвитку та загартування організму, популяризація здорового способу життя.
5 квіт. 2024
ПРОЄКТ «BRAMA» Долучайтеся до кібервійська поліції в проєкті «BRAMA».