26 лют. 2024

Кольоровий тиждень

Вже стало доброю традицією у лютому проводити Кольоровий тиждень початкової школи.Цілий тиждень учні та вчителі показували свої знання та вміння. Були проведені і відкриті уроки, і вікторини, і години спілкування, і квест-гра, і конкурси, і виставки малюнків та багато цікавинок. А щодо вбрання по кольорах, то це був справжній модний подіум.
23 лют. 2024

Гордість ліцею

Наші захисники-наша гордість!
23 лют. 2024

Друга річниця повномаштабного вторгнення

Захід присвячений річниці повномаштабного вторгнення.
22 лют. 2024

Друга річниця повномаштабного вторгнення

Повномасштабна російська війна проти України ось-ось вступить у третій календарний рік. Кремль цілком ясно дав зрозуміти, що єдиною метою переговорів, на які він погодиться, є капітуляція України. Українці так само ясно дали зрозуміти, що й далі чинитимуть опір.
20 лют. 2024

День Героїв Небесної Сотні

ВИХОВНА ГОДИНА "А сотню вже зустріли небеса…"
19 лют. 2024

З Днем єднання

Україна- єдина! Україна -це ми!
19 лют. 2024

«Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

Тарас Шевченко Вірш «Немає гірше, як в неволі»
16 лют. 2024

Тиждень англійської мови

З 12 по 19 лютого у Познанському ліцеї проходив тиждень англійської мови.
16 лют. 2024

День єднання

На ГПД 3- го класу з учнями була проведена інтерактивна вікторина "Україна - країна любові та єднання" У підсумку учні виготовили проєт "Єдині і непереможні!" Вихователь: Колодич Л. С.
13 лют. 2024

Знавці Біблії

Вітаємо переможців обласної учнівської олімпіади з християнської етики «Знавці Біблії», яка організована громадською спілкою «Покликані перемагати». Щиро дякуємо організаторам та вчителю християнської етики Ходакевичу Руслану Степановичу за підготовку учнів.

11 квіт. 2024
Впродовж двох днів учні Познанського ліцею брали участь у Фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Основні цілі та завдання фестивалю: стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я; сприяння фізичного розвитку та загартування організму, популяризація здорового способу життя.
5 квіт. 2024
ПРОЄКТ «BRAMA» Долучайтеся до кібервійська поліції в проєкті «BRAMA».