10 бер. 2023

«Єдине серце України»

Рух спротиву «Жовта стрічка»
10 бер. 2023

Атестація

«Педагогічний ярмарок»

День народження Тараса Шевченка

Челендж " Кобзареве слово"

День народження Тараса Шевченка

Творчий проект "Шевченко і Рівненщина"

День народження Тараса Шевченка

Щороку 9 березня українці по всьому світу святкують День народження Тараса Григоровича Шевченка – великого Кобзаря, видатного українського поета та художника. У свідомості кожного громадянина нашої держави Т.Г. Шевченко займає місце національного героя. Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої неньки України. В цей день урочисті заходи проводяться в кожній школі, кожному населеному пункті України та серед діаспори.
7 бер. 2023

Атестація

ІТ-компетентність вчителів
25 лют. 2023

День народження Лесі Українки

Вшановуємо пам'ять Лесі Українки
21 лют. 2023

День рідної мови

21 лютого - Міжнародний день рідної мови
15 лют. 2023

Щорічно 15 лютого Україна вшановує День пам'яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.
22 січ. 2023

День соборності України

22 січня - українці святкують одну із найважливіших подій, яка набула з 24 лютого ще більшої важливості та значення - День Соборності України!

11 квіт. 2024
Впродовж двох днів учні Познанського ліцею брали участь у Фестивалі ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я. Основні цілі та завдання фестивалю: стимулювання молоді до занять ранковою зарядкою; залучення до фізичного розвитку та зміцнення свого здоров'я; сприяння фізичного розвитку та загартування організму, популяризація здорового способу життя.
5 квіт. 2024
ПРОЄКТ «BRAMA» Долучайтеся до кібервійська поліції в проєкті «BRAMA».