9 лист. 2022

З Днем української писемності та мови

Привітання від 2-А класу з Днем української писемності та мови
31 жовт. 2022

Зовнішнє незалежне оцінювання

Для учнів 11 класу.

День захисників і захисниць України.

Молитва за захисників і захисниць України.

День захисників і захисниць України.

Вітання захисників і захисниць України від колективу Познанського ліцею.

День захисників і захисниць України.

Це День тих, хто бореться. Це День того, за що ми боремося. Це День того, яку перемогу ми здобудемо
13 жовт. 2022

Зовнішнє незалежне оцінювання

ЗНО-2023 точно буде!!!
29 вер. 2022

День пам'яті жертв і трагедія Бабиного Яру

Сьогодні, 29 вересня, 81 роковини трагедії Бабиного Яру
21 вер. 2022

День миру

День миру-особливе свято для України, адже ми зараз боремося за мир своїми руками.
1 вер. 2022

День знань

Подяка ЗСУ від учнів 8-Б класу
1 вер. 2022

День знань!!!

Всіх щиро вітаю з 1 вересня!