24 серп. 2022

День Незалежності України

День Незале́жності Украї́ни — державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Акту проголошення незалежності України та від'єднання від СРСР, що заведено вважати датою відновлення незалежної держави Україна.
23 серп. 2022

День Державного прапора України

День Державного прапора України— державне свято України, присвячене одному з її державних символів — прапору України. Відзначається щорічно 23 серпня.
30 лип. 2022

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

30 липня 2022 року відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми.
29 лип. 2022

День Української Державності

28 лип. 2022

День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, святкуємо одразу два свята: День Хрещення Русі та День Української Державності.
25 трав. 2022

Зовнішнє незалежне оцінювання (НМТ)

Національний мультитест: завдання за темами!!!
23 трав. 2022

Зовнішнє незалежне оцінювання (НМТ)

До уваги учасників НМТ!!!
20 трав. 2022

Зовнішнє незалежне оцінювання (НМТ)

ЯК ПІДТВЕРДИТИ УЧАСТЬ У НМТ?
19 трав. 2022

З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!

УКРАЇНО ТА УКРАЇНЦІ, ВІТАЄМО З ДНЕМ ВИШИВАНКИ!!!
13 трав. 2022

Зовнішнє незалежне оцінювання (НМТ)

Дати проведення сесій НМТ!!!