Осінні канікули-2023

Правила безпеки на осінніх канікулах під час військового стану

День писемності

Вже стало доброю традицією у нашій школі відмічати День писемності. У цей день у 3-А класі пройшов урок-квест приурочений нашій мові. Де учні змогли показати, що вони гідні громадяни України. Урок-квест провела Колодич Г. М.
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

27 жовтня - день української писемності та мови. І хоч ми з учнями 1-В класу тільки починаємо вчитися читати і писати українською мовою, але все ж не змогли залишитись осторонь і не відзначити це свято.Бо для кожного з нас наша мова найрідніша і найпрекрасніша в світі ...
26 жовт. 2023

День писемності та мови

Серед вихованців гуртка "Informatik" був визначений рекордсмен із швидкості набору тексту українською мовою, який був нагороджений грамотою.
24 жовт. 2023

3-Б клас

Проєкт "Осіннє сонечко своїми руками"
10 жовт. 2023

Всесвітній день ментального здоров'я

10 жовтня 2023 року, в Познанському ліцеї практичним психологом Н.І.Макаровець, були проведені заходи з учнями 8-11 класів до Всесвітнього дня ментального здоров’я, зокрема: - вхідне та кінцеве анкетування; - інтерактивний івент «Подорож до ментального здоров’я»; - ознайомитися з ліфлетом.
10 жовт. 2023

"Україна в моєму серці"

Година спілкування у 2-А.Провела Коханевич Інна Анатоліївна.
1 жовт. 2023

День працівників освіти!День захисників та захисниць України

Змагання "Хто зверху?" між вчителями та захисниками!
25 вер. 2023

Виховна година "Як я люблю Україну"

Виховний захід у 9-Б класі напередодні Дня захисників України
18 вер. 2023