28 груд. 2023

Збір пластикових кришечок

У нашому ліцеї був оголошений збір пластикових кришечок для допомоги в протезуванні воїнам ЗСУ
26 груд. 2023

ОКОПНІ СВІЧКИ – ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ!

Хочемо висловити щиру подяку педагогічному колективу, техпрацівникам , учням та їх батькам Познанського ліцею за активну участь у виготовленні окопних свічок.
23 груд. 2023

Змагання "Шашки"

У грудні місяці було проведено змагання з шашок серед учнів Познанського ліцею.
20 груд. 2023

Національний рекорд "Єднання"

До національного рекорду Єднання долучились 60 учнів Познанського ліцею . Усіх було нагороджено дипломами .
18 груд. 2023

Ти як?

57 112 учасників та учасниць із 1904 закладів освіти України, з них 82 учні Познанського ліцею, долучилися до флешмобу #руханкасили. #Ти як? Вітаємо учнів Познанського ліцею, разом ми встановили новий рекорд України за найбільший Всеукраїнський онлайн-флешмоб до Дня ментального здоров’я. Дякуємо за ідею та небайдужість ГО “Рух Олександра Педана “ДжуніорС”, Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерству освіти і науки України
15 груд. 2023

Конкурс колядок, щедрівок, піснеспівів "Вифлеємська зірка"

У Вифлеємі – В стайні на сіні – Христос родився Всім на спасіння! Люди, радійте, Христа вітайте, Божому сину Славу віддайте!
14 груд. 2023

Міжнародний день волонтерів

Волонтери поряд
11 груд. 2023

16 днів проти насильства

У Познанському ліцеї проходила щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
8 груд. 2023

День української хустки

Хустка- крила над батьківським краєм. Вона барви ввібрала у себе-усі. Зустрічайте це диво України Гарну хустку- у пишній красі. Саме такими словами розпочалася виховна годину у 3-А класі до дня української хустки, яку підготувала Колодич Галина Миколаївна.
7 груд. 2023

День української хустки