16 лют. 2024

Тиждень англійської мови

З 12 по 19 лютого у Познанському ліцеї проходив тиждень англійської мови.
16 лют. 2024

День єднання

На ГПД 3- го класу з учнями була проведена інтерактивна вікторина "Україна - країна любові та єднання" У підсумку учні виготовили проєт "Єдині і непереможні!" Вихователь: Колодич Л. С.
13 лют. 2024

Знавці Біблії

Вітаємо переможців обласної учнівської олімпіади з християнської етики «Знавці Біблії», яка організована громадською спілкою «Покликані перемагати». Щиро дякуємо організаторам та вчителю християнської етики Ходакевичу Руслану Степановичу за підготовку учнів.
11 лют. 2024

Всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч". Всеукраїнський шкільний ліги

Познанський ліцей завершив перший етап. Всеукраїнських змагань "пліч-о-пліч. Всеукраїнський шкільний ліги" серед учнів закладів загальної середньої освіти Рівненської області 2023-2024 навчального року під гаслом "разом переможемо"
10 лют. 2024

Обереги для ЗСУ

9 лют. 2024

Зустрічайте Птаха 2024 року

❗️Горобець хатній❗️
8 лют. 2024

Проєкт 2 - Б класу з предмету я досліджую світ по темі ''Моя сім'я - моя родина ''

Родинне коло - батько, мати, брат, сестра. Родинне коло - наші діти і онуки. Криниця ніжності і совісті, добра. Родинне коло вже не розімкнути
7 лют. 2024

Всесвітній день читання в голос

7 лютого в Україні і світі святкують Всесвітній день читання вголос. Щорічно у першу середу лютого світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day). Всесвітній день читання вголос був започаткований, щоб мотивувати дітей, підлітків і дорослих відзначати силу слова і право кожної людини читати і писати. Цей день заохочує людей взяти в руки книгу і читати вголос, демонструючи трансформаційну та креативну силу читання.
7 лют. 2024

Патріотичі браслети

Виготовлення патріотичних браслетів для ЗСУ
6 лют. 2024

День безпечного інтернету

6 лютого у світі відзначають День безпечного інтернету. Ми з учнями 3-А класу також долучилися і провели заняття "Всесвітній день безпечного інтернету. Готівкові та безготівкові гроші". Метою занять безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей У процесі виконання завдань у дітей сформувалася відповідальна позиція цифрового громадянина або громадянки, поняття безпеки в інформаційному суспільстві, навички кібербезпеки. Хто такі шахраї, та як безпечно користуватися готівковими та безготівковими грошима.