11 вер. 2023

Тиждень фізичної культури

Ніщо так не виснажує і не руйнує людину, як тривала фізична бездіяльність. Арістотель
9 вер. 2023

День фізичної культури

Олімпійські перегони до дня фізичної культури з учнями 7-х класів.Провів Колодич О.В. та Колодич В.О.
29 серп. 2023

День пам'яті захисників України!

Сьогодні День пам'яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність країни.
29 серп. 2023

Як провести 1 урок? Приділити увагу ментальному здоров’ю.

МОН спільно з Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, та UNICEF Ukraine розробили урок «ТИ ЯК? Повертаємось до школи!» до старту нового навчального року 2023-2024. Урок створили для двох вікових категорій учнів: 1-6 та 7-11 класів.
25 серп. 2023

Пам'ятаємо та пишаємося нашим випускником!

Сьогодні, 25.08.2023 року, відбулося відкриття меморіальної дошки герою Дробушу Адаму Вікторовичу, випускнику Познанського ліцею, який загинув у грудні 2022 року, захищаючи нашу країну.
23 трав. 2023

День героїв України

Вшановуємо пам'ть героїв України, котрі віддали своє життя за незалежність, волю і наше майбутнє.
18 трав. 2023

Вдягни вишиванку на роботу!
30 квіт. 2023

Тиждень основи здоров'я та фізичної культури

Відеозвіт
27 квіт. 2023

День ЦЗ

Основними завданнями проведення Дня ЦЗ є вдосконалення теоретичних знань і практичних навичок учнів та персоналу школи щодо дій в умовах екстремальних ситуацій.
26 квіт. 2023

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи проводиться щорічно 26 квітня на річницю трагедії.