12 бер. 2020

З 12 березня в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти.

12 бер. 2020

Карантин з 12.03.2020 - 03.04.2020 року!!!!!

11 бер. 2020

В рамках Тижня педагогічної майстерності вчителів, які атестуються було проведено перевірку ІКТ(залік)

10 бер. 2020

Протокол вибору підручників

Протокол вибору підручників - 3 клас!
28 лют. 2020

Наша поетеса - Леся Українка

...Рано пішла з життя Леся Українка, Та нам у спадок Залишила пісню, повну згадок, Пам'ять залишила назавжди

Квест «Лабіринти мови»

Метою якого було повторити і закріпити знання учнів з української мови, літератури, збагатить, кмітливість; виховувати культуру мовлення, любов до української мови, повагу до народної мудрості, почуття колективізму, згуртованості, відповідальності за спільну справу, пробудити почуття національної свідомості.

Відкритий урок англійської мови у 2-б класі

Вчитель Пишняк Олена Андріївна
27 лют. 2020

Відкритий урок до тижня англійської мови.Урок англійської мови в 11- Б класі. Вчитель Коханевич Юрій Володимирович.

"Save the Earth.Environmental problems/Врятуйте землю.Проблеми навколишнього середовища"
26 лют. 2020

«English Party: Saint Valentine’s Day!»

У святково прибраний клас завітало багато гостей: учнів та вчителів, щоб насолодитися святковою атмосферою чарівного Свята Всіх Закоханих. В класі лунала чудова романтична мелодія, учні розповідали про історію Свята, читали різні легенди англійською та українською мовою про походження свята та традиції його святкування, декламували вірші, проводили цікаві конкурси.
26 лют. 2020

Подорож до Книгограду (Бібліотеки). Виставка літератури. Знайомтеся. Письменники й поети України та зарубіжжя.

Подорож до Книгограду нашої бібліотеки, де Марія Прокопівна ознайомала учнів з письменниками та поетами України та зарубіжжя.