4 жовт. 2019

"Ми вас дуже любимо"

"Ми вас дуже любимо" конкурсна гра між командою вчителів та учнів!
20 вер. 2019

Олімпійський урок

ЗВІТ Про проведення заходів Всеукраїнського Олімпійького уроку та Олімпійського тижня у Познанському НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів ДНЗ ”
20 вер. 2019

До уваги учнів 11-х класів закладів ЗСО, учнів закладів ПТО, які здобувають загальну середню освіту у 2020 році, їх учителів та батьків!

10 вер. 2019

Шановні освітяни, учні, студенти 11-х класів закладів ЗСО, ПТО, ВНЗ І-ІІ р.а., батьки учнів!

Увага ЗНО!!! Додаток до листа від 10.09.2019 №955 /01-28 Розширена інформація щодо пошуку відомостей про зовнішнє незалежне оцінювання, експертизу якості освіти та моніторинг якості освіти у 2020 році на порталі «Освіта Рівненщини»
2 вер. 2019

Свято першого дзвоника -2019 н.р.

30 серп. 2019

Педагогічна рада №1

Порядок денний:
14 черв. 2019

Звіт про роботу пришкільного мовного табору «Summer English Camp»

ЗВІТ про роботу пришкільного мовного табору «Summer English Camp»
6 черв. 2019

Табір - день четвертий!

День друзів. 1. Гра "Розшифруй прислів'я". 2. Творча робота "Долоня друга" 3. Робота за комп'ютером "Граючись навчаємося!" 4. Активні ігри.
5 черв. 2019

Табір англійської мови

День третій!
4 черв. 2019

Випускний у ДНЗ!

Погляньте матусі, погляньте і тата, Як справжні принцеси на святі дівчата, А хлопчики…. справжні вони джентельмени, Уважні, серйозні й на диво всі чемні!