29 трав. 2020

Свято останнього дзвоника -2020!

Останній дзвоник таке щемливе свято прощання зі школою, особливо для випускників, які починають своє самостійне життя.. Так, у цьому році ми не зможемо зустрітися з вами, нашими учнями, на шкільному подвір'ї, та ми, колектив Познанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів -ДНЗ» хочемо, щоб ви знали, що ми за вами дуже скучили!!! Ви найкращі учні і нам вас не вистачало цілих 10 тижнів карантину!!! Наша школа чекає на зустріч з вами 1️⃣ вересня! Зі святом! Цей шкільний дзвінок для вас!!!
20 трав. 2020

Затверджено новий графік ЗНО 2020

Затверджено новий графік ЗНО 2020. Наказ МОН від 20.05.2020 № 664 «Про внесення змін до Календарного плану підготовки та проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/nakaz-664-zminy-do-ZNO.pdf)
14 трав. 2020