ПРОБНЕ ЗНО-2020

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триває з 3 до 24 січня 2020 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

УВАГА ЗНО - 2020!

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ
14 січ. 2020

В цей Старий Новий рік Побажаю знову: Нехай він щастя принесе, Будуть всі здорові. Нехай збуваються мрії І бажання Ваші, Щоб життя з усіх боків Ставало кращим!

У Старий Новий рік бажаю вам щастя, любові, здоров'я, сміху! Нехай усі ваші біди залишаться позаду і більше ніколи вас не зачеплять! Бажаю, щоб цей рік засипав вас дорогоцінними подарунками і приніс безкрає море позитиву! Нехай усі ваші добрі надії збуваються!
28 груд. 2019

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

20 груд. 2019

А ви чули про бонуси для учасників пробного ЗНО-2020?

11 груд. 2019

Урок історії у 5-б класі

«Подорожуємо сторінками історіі»
4 груд. 2019