8 лист. 2019

Позакласний захід «Ерудит»

Позакласний захід «Ерудит» між учнями 5 класів - Колодич О.І.
6 лист. 2019

Свято української писемності

Свято української писемності у 4 А класі
5 лист. 2019

«Групи слів за значенням. Синоніми. Антоніми. Омоніми»

Відкритий урок «Групи слів за значенням. Синоніми. Антоніми. Омоніми» -5 клас Колодич О.І.
4 лист. 2019

План проведення Тижня української мови

30 жовт. 2019

Екскурсія до міста Луцьк

23 жовт. 2019

Екскурсія на Ковалі вихованців гуртка

17 жовт. 2019

Відкритий урок на тему "Група слів за значенням. Синоніми"

Відкритий урок на тему "Група слів за значенням. Синоніми" - підготувала та провела О.І.Колодич
15 жовт. 2019

План проведення Тижня біології та хімії

11 жовт. 2019

Свято присвячене Дню Захисника Вітчизни!

Свято присвячене Дню Захисника Вітчизни, в якому взяли активну участь учні закладу та показали майстер - клас вихованці гуртка "Джура" "Творчий впоряд"
10 жовт. 2019

Тиждень козацтва

У закладі відбувся конкурс "Козацькі забави"між командами вчителів та учнів 10, 11 класів.